Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme na stránkách e-shopu www.drevobarvy.cz soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

  • Doprava zdarma po ČR při nákupu nad 1300 Kč
  • Dodání kurýrem po celé ČR a SR
  • Osobní odběr v Praze 6 a v odběrných místech sití Uloženka, Zásilkovna, Česká pošta a DPD Pickup po ČR a SR
  • Expedice barev do dvou dnů
  • Poradíme vám s výběrem nátěrů

Najdete nás na

Heureka - certifikát Ověřeno zákazníky

Zásilkovna.cz - výdejní místa v ČR a SR pro odběr objednaného zboží na DREVOBARVY.cz


Herbol Offenporig - vítěz testu kvality

Plechovka lazury Herbol Offenporig Pro-DécorV nezávislé zkušebně SYNPO a.s. Pardubice byly dovozcem barev Herbol zadány testy urychleného povětrnostního stárnutí čtyř vzorků dodaných lazur.  Jednalo se o lazuru Herbol Offenporig Pro-Décor a tři další konkurenční výrobky.

Vzorky byly připraveny následujícím postupem:  u vzorku Herbol byla 1 vrstva Bläueschutzgrund a 3 vrstvy lazury Herbol Offenporing, odstín Teak a dále tři vzorky konkurenčních produktů ve stejné skladbě vrstev (1 x napouštědlo + 3 x lazura).

V průběhu testů v délce 1000 hodin probíhal normovaný osvit UV-lampou spolu se střídavým vlhčením a sušením vzorků. Testy odpovídají zhruba 3,5 roku přirozeného stárnutí v reálných středoevropských povětrnostních podmínkách.

Ze zkoušek vyšla jednoznačně nejlépe lazura Herbol-Offenporig Pro-Décor, která na rozdíl od ostatních vzorků prakticky nejevila známky povrchového křídování, a potvrdila tak účinnost svého patentovaného UV - filtru. Podle závěrečného vyhodnocení ji lze považovat za současnou kvalitativní špičku na českém trhu.

SYNPO - nezávislý test kvality lazur - vítěz lazura Herbol Offenporig Pro-Décor